Фитнес-трекер Xiaomi Mi Band 4Самый доступный SAMSUNGAirPods AirPlus

iPhone 6 отримає камеру з оптичною стабілізацією зображення

RIGGS.UA, 17 Марта 2014    1051

iPhone 6 отримає камеру з оптичною стабілізацією зображення

iPhone 6 отримає камеру з оптичною стабілізацією зображення

(0)
Оптична стабілізація

Стають відомі нові подробиці про наступне покоління смартфонів Apple , іменованому в мережі iPhone 6 . Як повідомила у вівторок компанія The Motley Fool , нова модель iPhone отримає камеру з технологією оптичної стабілізації зображення. При цьому її розширення залишиться на колишньому рівні.

Збереження компактності

З чуток , Apple не буде брати участь у гонці мегапікселів і залишить колишню матрицю. Частково це пов'язано з необхідністю зберегти компактні габарити майбутнього пристрою. 8 -мегапіксельною камерою оснащені iPhone 4s , iPhone 5 і iPhone 5s . Незважаючи на вказане відставання від інших флагманів , галузеві оглядачі сходяться на думці , що фотографії , що знімаються iPhone , виходять одними з кращих серед зроблених мобільними пристроями.

Замість простого збільшення дозволу камери в Купертіно вирішили приділити увагу програмному та апаратному забезпеченню . Виробник планує покращити якість фотографій за рахунок вдосконалених алгоритмів стабілізації зображення.

Існуючі технології дозволять Apple домогтися більш високої якості зйомки фото і відео без необхідності установки великого 16 - мегапіксельного сенсору , який може негативно позначитися на розмірах пристрою. Тим більше , що компанія хоче зробити iPhone 6 максимально компактним.

За даними обізнаних джерел , компанія InvenSense виграла контракт на поставку акселерометрів і гіроскопів для iPhone 6 . Вже втретє Apple змінює вендорів цих комплектуючих в особі Bosch і STMicroelectronics . У портфелі InvenSense є рішення для оптичної стабілізації зображень для мобільних телефонів , оформлене двухосьовим гіроскопом .

Не так давно в Мережі з'явилася патентна заявка , що описує спосіб реалізації оптичної стабілізації зображення iPhone поряд з модернізацією системи автоматичного наведення фокуса. Згідно з цим документом , Apple збирається скористатися котушковими приводами переміщення об'єктива камери в напрямках , ортогональних оптичної осі, і з відповідним нахилом , щоб забезпечити так само як стабілізацію картинки , так і більш точне виставлення фокуса.

Дата патентної заявки вказує , що роботи ведуться з початку 2012 року. Так що сміливо можна сподіватися на впровадження оптичної стабілізації зображення в iPhone 6 , нехай навіть він і збереже 8 -мегапіксельну камеру.

Текст (Boudybuilder) Виталий Фантич

Специально для riggs.ua

Теги

  • #iPhone 6
  • #Apple

Комментарии

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.
Войти в личный кабинет

Возврат к списку