Фитнес-трекер Xiaomi Mi Band 4В карантин работаем онлайн!Самый доступный SAMSUNG

GOOGLE представила операційну систему ANDROID WEAR

RIGGS.UA, 18 Марта 2014    1215

Google анонсувала нову операційну систему Android Wear , призначену спеціально для переносної електроніки.

GOOGLE представила операційну систему ANDROID WEAR

(0)
Більшість з нас зараз регулярно користуються смартфонами і практично ніколи не залишають їх вдома при виходу з дому по своїх справах. Ці пристрої дозволяють нам бути в курсі всіх подій що відбуваються в світі і спілкуватися з тими людьми , які нам дороги. Але на думку компанії Google - це тільки початок. Мобільні технології невпинно розвиваються і відкривають двері новим гаджетам . Такими гаджетами стають , наприклад , розумні годинник. Google вважає розвиток цього сегмента пристроїв дуже важливим і тому анонсувала нову операційну систему Android Wear , призначену спеціально для переносної електроніки .

Завдяки Android Wear , Google хоче продовжити розширення сегментів Android -пристроїв і подружити цю мобільну операційну систему з переносної електронікою , почавши з розумних годинників , які стали досить популярними гаджетами за останній час. Розумні годинники це вже не просто стильний аксесуар , який повідомляє вам котра година, ці пристрої як маленькі смартфони дозволяють використовувати різні додатки і мають функції , які дозволяють вам не тільки полегшити вашу денну рутину.
З Android Wear у вас буде постійний доступ тільки до самої корисної інформації. Операційна система показує інформацію і корисні зауваження тільки тоді , коли вам це дійсно потрібно. Широкий вибір додатків для цієї платформи гарантує вашу інформативність : найсвіжіші новини і замітки в ваших улюблених соціальних додатках , чатах , месенджерах , повідомлення, фотографії та багато іншого - тепер все це стане доступним при простому погляді на ваші годинник.
Тільки прямі відповіді на поставлені питання. Просто говорите « OK Google » і ставите абсолютно будь -яке вас цікавить . Скільки калорій міститься в авокадо ? Коли вилітає ваш рейс ? Яким виявився фінальний рахунок у щоглі з вашої улюбленої спортивної командою? Скажіть « OK Google » і дайте потрібне вам доручення : замовлення таксі , відправка текстового повідомлення , резервування столика в ресторані або установка будильника.

Android Wear Якісний контроль за вашим здоров'ям і формою . Встановіть необхідні вам завдання з функцією нагадування і подивіться загальні результати вашої фізичного навантаження. Використовуйте свої улюблені фітнес- програми для моніторингу в реальному часі вашої швидкості бігу , дистанції , яку ви пробігли , проїхали на велосипеді або пройшли . Вся потрібна інформація тепер у вас на зап'ясті.
Управляйте всім.
Android Wear дозволяє вам отримати доступ і керування іншими вашими пристроями прямо з зап'ястя. Просто скажіть « Ok Google » і запускаєте ваш улюблений музичний плейлист на вашому телефоні або перегляд вашого улюбленого фільму на телевізорі. Можливості безмежні і залежать тільки від фантазії розробників додатків.

Текст (Boudybuilder) Виталий Фантич

Специально для riggs.ua

Теги

  • #Google
  • #Android

Комментарии

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.
Войти в личный кабинет

Возврат к списку