Фитнес-трекер Xiaomi Mi Band 4Самый доступный SAMSUNGAirPods AirPlus

3 головні якості невдахи, які потрібно уникати

RIGGS.UA, 1 Марта 2017    435

Так склалося, що успіх дістається з великими труднощами та його дістати вдається не кожному. Все полягає в тому, що потрібно багато трудитися, працювати та також розвиватися самостійно. Зараз розповім про 3 основні якості неуспішного людини, які зустрічаються у більшості людей.

3 головні якості невдахи, які потрібно уникати

(0)

День у день люди прагнуть робити щось нове, якимось чином рухатися вперед і розвиватися. Але, як виявилося, більшість людей, яка намагалася хоч щось робити, не досягають успіху: або не знають, чим займатися по життю, невпевнені в собі, або навіть просто не знають, як знайти роботу та реалізуватися. Про це нам вирішив розповів представник IT - компанії Jooble.

1.Лінь

Перше місце займає лінь. Хоч і кажуть, що «лінь - двигун процесу», але це не завжди так.  Дуже багато людей лінуються щось робити, тим паче щось робити якісно. Візьмемо до прикладу найпоширенішу ситуацію: завтра почну вчити англійську. Скільки відсотків людей говорять англійською? Хоча всі так жадають його знати, але майже ніхто по-справжньому не хоче докладати до цього зусиль. На жаль, але з неба нічого не звалиться.

2.Жалість до себе

Багато хто стверджує, що вони сильно втомлюються та часу не вистачає ні на що. Це додаткове напруження. Так, це складно, але хто сказав, що буде легко. Все ж після роботи знаходиться час, щоб провести його з друзями, подивитися телевізор, поговорити з подружкою, попити пиво з другом, а на саморозвиток і здійснення планів часу та сил немає. Потрібно зрозуміти та припинити себе жаліти. Безумовно, потрібно відпочивати, але візьміть собі за правило відпочивати на вихідних, а будні дні присвятити повністю роботі та розвитку. Щоб домогтися чогось, необхідно працювати над собою, не покладаючи рук, навіть після основної щоденної діяльності.

3.Невизначеність

Припустимо, що лінь переможена та жалість пішла геть. Чим займатися? Що робити? Тут потрібно зрозуміти, які у Вас є переваги та недоліки, чим би хотілося займатися та що могло б приносити гроші. Люди, які займаються улюбленою справою та в першу чергу працюють за ідею, отримують згодом від своєї справи гарний прибуток. Думати потрібно не тільки про гроші, а про те, щоб Ви отримували частку задоволення від того, чим займаєтеся. Проаналізуйте, що Ви зараз робите, чи визначилися Ви зі своїм напрямком, чи подобається він Вам. Якщо ні, то Ви зможете це легко перевірити за допомогою одного маленького тесту: якби у Вас були необмежені фінансові можливості, то чим би Ви займалися, що могло б в потенціалі приносити дохід: свій ресторан, стати музикантом, дизайнером і так далі. Помрійте трохи та почніть діяти вже сьогодні!

Текст (Boudybuilder) Виталий Фантич

Специально для riggs.ua

Теги

  • #советы

Комментарии

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.
Войти в личный кабинет

Возврат к списку

Еще новости