Фитнес-трекер Xiaomi Mi Band 4В карантин работаем онлайн!Самый доступный SAMSUNG
RIGGS.UA, 27 Сентября 2013    1006

Сьогодні компанія Google відзначає свій 15 день народження. Вже характерний для всіх великих свят «дудл» розмістився на головній сторінці популярного у світі пошуковика.

Google 15 років

(0)
Сьогодні компанія Google відзначає свій 15 день народження. Вже характерний для всіх великих свят « дудл » розмістився на головній сторінці популярного у світі пошуковика.

Пошуковий гігант був заснований Ларрі Пейджем і Сергієм Бріном 27 вересня 1998 . На сьогоднішній день компанія є лідером у сфері пошукових систем , їй належить понад 80 % всіх пошукових запитів.

Традиційні гуглові « дудли » представляють собою барвисті варіації логотипу компанії Google. В останні роки розробники все частіше розміщували на головній сторінці пошукового гіганта невеликі міні ігри , які , незважаючи на всю простоту , могли захопити на кілька хвилин. До речі , іноді « дудл » міг бути виконаний у вигляді короткого анімаційного ролика .

Але сьогодні в Google вирішили віддати перевагу міні грі. Користувачі з усього світу можуть прямо на головній сторінці розбити святкову Піньяту (порожниста іграшка досить великих розмірів , яка наповнена цукерками).

Для того щоб заробити якомога більше очок , гравцям необхідно постаратися «вибити » якомога більше цукерок . Отриманими результатами за традицією можна поділитися зі своїми друзями в Google+ .

Теги

  • #Google

Комментарии

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.
Войти в личный кабинет

Возврат к списку