Фитнес-трекер Xiaomi Mi Band 4
RIGGS.UA, 27 Сентября 2013    850

Сьогодні компанія Google відзначає свій 15 день народження. Вже характерний для всіх великих свят «дудл» розмістився на головній сторінці популярного у світі пошуковика.

Google 15 років

(0)
Сьогодні компанія Google відзначає свій 15 день народження. Вже характерний для всіх великих свят « дудл » розмістився на головній сторінці популярного у світі пошуковика.

Пошуковий гігант був заснований Ларрі Пейджем і Сергієм Бріном 27 вересня 1998 . На сьогоднішній день компанія є лідером у сфері пошукових систем , їй належить понад 80 % всіх пошукових запитів.

Традиційні гуглові « дудли » представляють собою барвисті варіації логотипу компанії Google. В останні роки розробники все частіше розміщували на головній сторінці пошукового гіганта невеликі міні ігри , які , незважаючи на всю простоту , могли захопити на кілька хвилин. До речі , іноді « дудл » міг бути виконаний у вигляді короткого анімаційного ролика .

Але сьогодні в Google вирішили віддати перевагу міні грі. Користувачі з усього світу можуть прямо на головній сторінці розбити святкову Піньяту (порожниста іграшка досить великих розмірів , яка наповнена цукерками).

Для того щоб заробити якомога більше очок , гравцям необхідно постаратися «вибити » якомога більше цукерок . Отриманими результатами за традицією можна поділитися зі своїми друзями в Google+ .

Теги

  • #Google

Комментарии

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.
Войти в личный кабинет

Возврат к списку

Вверх