Фитнес-трекер Xiaomi Mi Band 4В карантин работаем онлайн!Самый доступный SAMSUNG

Apple почне Новий рік в Японії з продажу «щасливих мішечків»

RIGGS.UA, 28 Декабря 2013    907

Apple почне Новий рік в Японії з продажу «щасливих мішечків»

Apple почне Новий рік в Японії з продажу «щасливих мішечків»

(0)
Незважаючи на інноваційний підхід до виробництва й бізнесу , Apple також дотримується і традиції , наприклад , японську традицію новорічних « фукубукуро », або « щасливих сумок ». У минулому компанія починала кожен новий рік з продажів в японських Apple Store декількох мішечків з сюрпризами , і, схоже , 2014 не стане винятком.

Припущення ці з'явилися після того , як стало відомо час роботи роздрібних точок продажу Apple , 2 січня. У цей день , за даними Mac Отакара , магазини американської компанії відкриються на дві години раніше звичайного - в 8 ранку. Це може означати одне: що Apple , планує традиційну розпродаж фукубукуро .

Традиція полягає у створенні торговцями невеликих наборів товарів , але покупці не в курсі , що в них входить. Ці «щасливі сумки » продаються за певною фіксованою ціною , і везунчики можуть отримати дійсно гарні подарунки , сумарна вартість яких іноді значно перевищує ціну секретного мішечка .

Покупці зазвичай набувають справжнього « кота в мішку». Але пропозиції справді вартісні , і в жодному разі окупають витрачені на них кошти - заощадити на товарах Яблуко , купуючи один такий мішечок , можна до $ 500 . У деяких фукубукуро трапляються і MacBook Air , і IPad. Кількість « щасливих сумок » обмежена, і японські споживачі так хочуть роздобути їх , що займають черги в магазини задовго до їх відкриття .

Традиція фукубукуро була заснована близько сотні років тому. Продаж «щасливих мішечків» почали магазини в токійському торговому кварталі Гіндза. Досить швидко звичай охопив всю Японію, і його навіть почали переймати інші країни, в тому числі і США.

Текст (Boudybuilder) Виталий Фантич

Специально для riggs.ua

Теги

  • #Apple
  • #Япония

Комментарии

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.
Войти в личный кабинет

Возврат к списку